Themes - Twenty Eleven - en to fa translation catalogue (135 entries)

en: % <span class="reply">comments &rarr;</span>
fa: % <span class="reply">نظر &larr;</span>

en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: %1$s on %2$s <span class="says">said:</span>
fa: %1$s در %2$s <span class="says">گفت:</span>

en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s نظر در &ldquo;%2$s&rdquo;

en: %s Theme Options
fa: %s تنظیمات پوسته

en: &larr; Older Comments
fa: &rarr; دیدگاه‌های کهنه‌تر

en: &larr; Previous
fa: &rarr; قبلی

en: ,
fa: ٬

en: 0 <span class="reply">comments &rarr;</span>
fa: ۰ <span class="reply">نظر &larr;</span>

en: 1 <span class="reply">comment &rarr;</span>
fa: ۱ <span class="reply">نظر &larr;</span>

en: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>
fa: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> توسط </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">Documentation on Theme Options</a>
fa: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">مستندات درباره‌ی تنظیمات پوسته</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/" target="_blank">Support</a>
fa: <a href="https://wordpress.org/support/" target="_blank">پشتیبانی</a>

en: <b>%</b> Replies
fa: <b>%</b> پاسخ

en: <b>1</b> Reply
fa: <b>۱</b> پاسخ

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">منتشرشده در</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">برچسب‌شده</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
fa: <span class="meta-nav">&rarr;</span> نوشته‌های کهنه‌تر

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
fa: <span class="meta-nav">&rarr;</span> قبلی

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
fa: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">منتشر شده </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> در <a href="%3$s" title="پیوند به تصویر تمام‌اندازه">%4$s &times; %5$s</a> در <a href="%6$s" title="بازگشت به %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: <span class="sep">Posted on </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>
fa: <span class="sep">ارسال شده در  </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> توسط </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>

en: <strong>Color Scheme</strong>: You can choose a color palette of "Light" (light background with dark text) or "Dark" (dark background with light text) for your site.
fa: <strong>رنگبندی</strong>: می‌توانید برای سایت خود رنگبندی روشن (پس‌زمینه سفید و متن تیره) یا رنگبندی تیره (پس‌زمینه تیره و متن روشن) انتخاب کنید.

en: <strong>Default Layout</strong>: You can choose if you want your site&#8217;s default layout to have a sidebar on the left, the right, or not at all.
fa: <strong>طرح پیش‌فرض</strong>: می‌توانید انتخاب کنید که سایت‌تان یک نوارکناری در راست، یا چپ داشته باشد، یا اصلا نوارکناری نداشته باشد.

en: <strong>Link Color</strong>: You can choose the color used for text links on your site. You can enter the HTML color or hex code, or you can choose visually by clicking the "Select a Color" button to pick from a color wheel.
fa: <strong>رنگ پیوند</strong>: می‌توانید رنگ پیوندهای موجود در وبلاگ خود را در این قسمت انتخاب کنید. می‌توانید کد رنگ موردنظر خود را وارد کنید یا با کلیک بروی «گزینش رنگ» از دایره‌ی رنگ‌های موجود، رنگ موردنظر خود را انتخاب کنید.

en: About %s
fa: درباره %s

en: An optional widget area for your site footer
fa: یک منطقه‌ی انتخابی ابزارک برای پابرگ سایت شما

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
fa: با عرض پوزش،هیچ نتیجه‌ای برای بایگانی درخواستی پیدا نشد. شاید جستجو بتواند به شما در جهت پیدا کردن نوشته‌ای مرتبط کمک کند.

en: Archives
fa: بایگانی

en: Aside
fa: حاشیه

en: Author Archives: %s
fa: بایگانی نویسنده: %s

en: Black
fa: سیاه

en: Blog Archives
fa: بایگانی وبلاگ

en: Blue
fa: آبی

en: Category Archives: %s
fa: بایگانی دسته: %s

en: Chessboard
fa: صفحه شطرنج

en: Color Scheme
fa: رنگبندی

en: Comment navigation
fa: ناوبری دیدگاه

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.

en: Content on left
fa: محتوا در چپ

en: Content on right
fa: محتوا در راست

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: ادامه‌ی خواندن<span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Daily Archives: %s
fa: بایگانی روزانه: %s

en: Dark
fa: تیره

en: Dark Gray
fa: خاکستری تیره

en: Default Layout
fa: طرح پیش‌فرض

en: Default color: %s
fa: رنگ پیش‌فرض: %s

en: Edit
fa: ویرایش

en: Ephemera
fa: در جریان

en: Featured
fa: شاخص

en: Featured Post
fa: نوشته شاخص

en: Featuring: %s
fa: شاخص: %s

en: Footer Area One
fa: بخش اول پابرگ

en: Footer Area Three
fa: بخش سوم پابرگ

en: Footer Area Two
fa: بخش دوم پابرگ

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: Gallery
fa: گالری

en: Hanoi Plant
fa: گیاه هانوی

en: Image
fa: تصویر

en: Image navigation
fa: جابجایی بین تصاویر

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
fa: گویا ما نمی‌توانیم چیزی که شما به‌دنبالش بودید را بیابیم. شاید جستجوی بیشتر یا یکی از پیوندهای زیر بتواند به شما کمک کند.

en: Lanterns
fa: فانوس‌ها

en: Layout
fa: طرح

en: Leave a reply
fa: پاسخ دهید

en: Light
fa: روشن

en: Light Gray
fa: خاکستری روشن

en: Link
fa: پیوند

en: Link Color
fa: رنگ پیوند

en: Main Sidebar
fa: ستون‌کناری اصلی

en: Main menu
fa: فهرست اصلی

en: Medium Gray
fa: خاکستری متوسط

en: Meta
fa: اطلاعات

en: Monthly Archives: %s
fa: بایگانی ماهیانه: %s

en: Most Used Categories
fa: دسته‌های بیشتر استفاده شده

en: Newer Comments &rarr;
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر &larr;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: نوشته‌های تازه‌تر <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Next &rarr;
fa: بعدی &larr;

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: بعدی <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Number of posts to show:
fa: تعداد نوشته‌هایی که نمایش داده می‌شود:

en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
fa: یک دیدگاه دربارهٔ «%1$s»

en: One-column, no sidebar
fa: یک ستونه، بدون نوارکناری

en: Overview
fa: نمای‌کلی

en: Page %s
fa: برگه %s

en: Pages:
fa: برگه‌ها :

en: Permalink to %s
fa: پیوند پایدار به %s

en: Pine Cone
fa: میوه کاج

en: Pingback:
fa: بازتاب:

en: Post navigation
fa: ناوبری نوشته

en: Primary Menu
fa: فهرست اصلی

en: Proudly powered by %s
fa: با افتخار نیرو گرفته از %s

en: Quote
fa: گفتاورد

en: Recent Posts
fa: نوشته‌های تازه

en: Remember to click "Save Changes" to save any changes you have made to the theme options.
fa: به‌یاد داشته باشید که پس از انجام تغییرات، «ذخیره تغییرات» را کلیک کنید.

en: Reply
fa: پاسخ دادن

en: Reply <span>&darr;</span>
fa: پاسخ <span>&darr;</span>

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Search Results for: %s
fa: نتایج جستجوی: %s

en: Select a Color
fa: گزینش رنگ

en: Semantic Personal Publishing Platform
fa: نرم‌افزار انتشار شخصی

en: Shore
fa: ساحل

en: Showcase Sidebar
fa: نوارکناری ویترین

en: Showcase Template
fa: قالب ویترین

en: Sidebar Template
fa: قالب ستون‌کناری

en: Skip to primary content
fa: پرش به محتوای اصلی

en: Skip to secondary content
fa: پرش به محتوای ثانویه

en: Some themes provide customization options that are grouped together on a Theme Options screen. If you change themes, options may change or disappear, as they are theme-specific. Your current theme, Twenty Eleven, provides the following Theme Options:
fa: برخی پوسته‌ها، یک سری تنظیمات را در بخش تنظیمات پوسته در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اگر پوسته را تغییر دهید ممکن است این تنظیمات ناپدید شوند زیر تنها متعلق به همین پوسته هستند. پوسته‌ِ فعلی شما، دو هزار و یازده، تنظیمات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
fa: متأسفیم، موردی مطابق با جستجوی شما پیدا نشد. لطفا برای جستجو از کلیدواژه‌های دیگری استفاده کنید.

en: Status
fa: وضعیت

en: Tag Archives: %s
fa: بایگانی برچسب: s%

en: The sidebar for the optional Showcase Template
fa: نوارکناری برای قالب ویترین انتخابی

en: Theme Options
fa: تنظیمات پوسته

en: This entry was posted by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: نوشته شده توسط  <a href="%6$s">%5$s</a>. افزودن <a href="%3$s" title="پیوند یکتا به %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقمندی‌ها.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: نوشته شده در %1$s با برچسب %2$s توسط <a href="%6$s">%5$s</a>. افزودن <a href="%3$s" title="پیوند یکتا به %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقمندی‌ها.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: این نوشته در %1$s ارسال و %2$s برچسب شده است. افزودن <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقه‌مندی‌ها.

en: This entry was posted in %1$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: نوشته شده در %1$s توسط <a href="%6$s">%5$s</a>.  افزودن <a href="%3$s" title="پیوند یکتا به %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقمندی‌ها.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: این نوشته در %1$s ارسال شده است. افزودن <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقه‌مندی‌ها.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
fa[0]: این گالری شامل <a %1$s>%2$s تصویر</a> است.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
fa: این خیلی شرم‌آوره، نه؟

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fa: این نوشته به وسیله رمز محافظت شده است. جهت دیدن دیدگاه‌ها رمز را وارد کنید.

en: Title:
fa: نام:

en: Trolley
fa: واگن

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
fa: به بایگانی ماهیانه هم نگاهی بیاندازید. %1$s

en: Twenty Eleven
fa: دو هزار و یازده

en: Twenty Eleven Ephemera
fa: در جریان دو هزار و یازده

en: Use this widget to list your recent Aside, Status, Quote, and Link posts
fa: برای فهرست کردن تازه‌ترین حاشیه‌ها، وضعیت‌ها، نقل‌قول و پیوندهای نوشته‌ای از این ابزارک استفاده کنید

en: View all posts by %s
fa: نمایش همه‌ی نوشته‌های %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: دیدن همه‌ی نوشته‌های: %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Wheel
fa: چرخ

en: White
fa: سفید

en: Willow
fa: بید مجنون

en: Yearly Archives: %s
fa: بایگانی سالیانه: %s

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

[ctx: comments number]
en: 1
fa: ۱

en: https://wordpress.org/
fa: http://wp-persian.com/

en: the WordPress team
fa: گروه وردپرس فارسی
